آموزش تهیه کود ورمی کمپوست (تبدیل زباله به کود)

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه ورمی کمپوست و کرم خاکی استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود بسیار موفق بوده است

بهترین مجموعه برای کسب و کار زود بازده از ابتدا تا انتهای تولید کود و کرم خاکی و کسانی که به فکر کسب درآمد و موفقیت در این کار پرسود هستند100 درصد توصیه میشود.

آموزش تهیه کود ورمی کمپوست (تولید کرم)

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید پستی

فقط  28500 تومان!          شماره مجوز: ۱۴۷۱/۲۳

با خرید این مجموعه استثنایی به صورت اصولی و بدون شکست کار خود را انجام دهید

۰۸:۵۵:۰۲ | نويسنده : توليد كننده ورمي كمپوست |

كسب درآمد از توليد ورمي كمپوست

تمركز صنعت توليد ورمي كمپوست  و پرورش كرم خاكي بر روي دو محصول است.
او ل ورمي كمپوست كه يك نوع كود آلي ارگانيك هست
 دومپرورش كرم ايزينيا كه در صنايع مختلفي استفاده ميشود.
حالا چگونگي تتوليد و فروش اين دو محصول را بيان ميكنيم.

1.كود ورمي كمپوست :
براي تهيه آن شما هر خوراكي را كه قيمت پاييني داشته باشه  و كرم نيز بتواند انرا بخورد  تهيه ميكنيد،بعد از خورده شدن توسط كرم و دفع و به عنوان ورمي كمپوست ،بهترين كود ارگانيك استفاده ميشود.براي اينكار در ايران معمولا از دو روش پشته اي و يا سبدي استفاده ميشود كه در روش پشته اي خوراك و بستر مورد نياز بر روي زمين درست ميشود و با تزريق كرم به ان ، بعد از چند ماه تمام ان پشته تبديل به ورمي كمپوست شده و كرم موجود در ان نيز چندين برابر ميشود.

در روش سبدي غذاي كرم در سبدهاي پلاستيكي توليد ورمي كمپوست ريخته شده و بعد از دو ماه نگهداري تمامي مواد موجود در سبد تبديل به ورمي كمپوست شده و كرم هاي موجود در سبد نيز زياد ميگردد و آماده فروش  ميباشند.
خوشبختانه اقبال عمومي به اين كود رو به افزايش است.
و فروشندگان اين كود ميتوانند سود بسيار خوبي از فروش ان بدست مياورند. زيرا قيمت محصول نهايي چندين برابر قيمت مواد اوليه ميباشد.
 اگر شما براي كود ورمي توليد خودتان بازار يابي مناسبي داشته باشيد ميتوانيد محصول يكسال خود را حتي پيش فروش بكنيد و اگر  هم بازار يابي نكنيد كه تكليف مشخص است.مجبور ميشويد به كمترين قيمت به دلالان بازار بفروشيد.

از طرفي يكي از مقاصد بزرگ توليد ورمي كمپوست و پرورش كرم خاكي ، صادرات ان به ديگر كشور ها ميباشد چراكه صنعت ورمي كمپوست در جهان رو به گسترش روز افزون است و از طرف ديگر خود كرم نيز بصورت مستقيم ميتواند هدف بازارهاي صادراتي قرار گيرد.

 

2.كرم ايزينيا يا همون كرم كمپوست
بعد از يك مدت كه كود ورمي شما توليد شد،كرم اوليه شما معمولا چندين برابر  ميشود و شما ميتوانيد اين كرم را مستقيما به توليد كنندگان ورمي كمپوست بفروشيد.
در بسياري از كشور هاي پيشرفته براي  افزايش چشمگير محصول از بستر ورمي كمپوست به همراه كرم براي هر درخت يا گياه استفاده ميشود.چراكه علاوه بر كود ورمي كمپوست ،خود كرم نيز به حالصخيزي خاك كمك شاياني ميكند.
لذا كشاورزان ايراني كه نياز به محصول با كيفت بالا و يا صادراتي داشته باشند ميتوانند با  اضافه كردن  اين معجزه طبيعت يعني كرم خاكي به باغستان خود ،از نتايج حيرت انگيز ان بهره ببرند.
از ديگر خريداران كرم پرورش دهندگان شيلات هستند  چراكه اين كرم خوراك بسيار لذيذ و مغذي براي آبزيان ميباشد.
از ديگر موارد مصرف اين كرم ميتوان به عنوان خوراك حيوانات خانگي نام برد كه با  خشك كردن و يا بسته بندي اين كرم بفروش ميرسد.
خريداران بعدي شركت هاي توليدي مواد ارايشي  بهداشتي هستند كه مواد اوليه انها از  بافت هاي بدن اين كرم ميباشد.
خوشبختانه در ايران هم چند شركت در اين زمينه فعاليت ميكنند.
طي دوره چند ماهه توليدتان، وظيفه اصلي شما رسيدن به يكي از اين خريداران است.
در غير اينصورت ميتوانيد كرم را به دلالان اين كار بفروش برسانيد و حقيقت پنهان و نكته بسيار مهم اين است  كه قيمت خريد انها قطعا پايين تر از قيمت فروششان ميباشد.
بخاطر داشته باشيد كه در هر شرايطي اگر هزينه نهايي توليد شما از قيمت بازار پايين تر باشد شما سود خواهيد كرد .پس سعي كنيد با  كسب راهنمايي و يامطالعه لازم ، نرخ بهره وري خود را افزايش دهيد تا هزينه نهايي شما كاهش پيدا كند و بيشترين سود را داشته باشيد.
 مولف:بختياري
(( ورمي كار ))


برچسب‌ها: ،ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :